top of page

Rekomendacijos

Apdovanojimas už gerą darbą – Jūsų rekomendacijos!

"Puikiai bendraujantis, atsakingaa ir labai malonus NT brokeris. Visada ir bet kuriuo laiku atsakydavo į visus klausimus. Padėjo viso buto įsigyjimo periodu. Buvo malonu turėti reikalų.

Ačiū!"

Agnė, 2016

"Rekomenduojame Darių kaip puikų brokerį, kuris mums padėjo sklandžiai parduoti vieną turtą ir įsigyti kitą, tarpininkavo su visomis šalimis.

Darius yra savo srities profesionalas, visada tęsiantis pažadus, punktualus."

Ieva ir Erikas, 2016

"Mūsų atvejis buvo unikalus: pirmas atvestas potencialus pirkėjas per parą virto realiu!

Mes ne tik rekomenduojame, bet ir nuoširdžiai patariame naudotis brokerio Dariaus Sakevičiaus paslaugomis."

Jūratė, 2016

Žmonės ieško nt brokerio su rekomendacijomis, dalinuosi savosiomis:

Darius yra konkretus, dalykiškas, sąžiningas, tikras savo srities specialistas.
Tikrai visiems rekomenduoju, kas nori lengvai, greitai, saugiai, pirkti ar parduoti Nekilnojamąji Turtą.
Leiskite reikalus tvarkyti profesionalams, sutaupysite ne tik pinigus bet ir brangų laiką.
M.Raimondas
 
„Galiu drąsiai rekomenduoti Darių Sakevičių, kaip tikrą savo srities specialistą! Jis surado mūsų lūkesčius atitinkančius namus. Ačiū!“
Raimonda B.


„Laba, Na nezinau kaip jus, bet as mieliau pasitikiu zmonemis, kurie ismano savo darba ir yra geri specialistai savo srityje. Aisku tokiu zmoniu nera daug. Suradau, bet taip pat teko nudegti kol suradau ta tinkama. Ieskojausi buto Siaures miestelyje - tai padejo neblogas vaikinukas. Darius Sakevicius.
Nebepamenu jo agenturos. Bet tikrai dirba stropiai, malonus, jaunaas. Ir siaip labai kompetetingas sioje srityje, dirba pagal specialybe ir dar nekilnojamojo turto vertinimus daro. Kas labai svarbu pradedant pardavineti - nustatyti tinkama kaina. Manau, jis tikrai pades. Na jus pacios, jei ka susisiekite, duodu kontaktus. Darius. 8657 51979. Pasakykit, kad rekomendavau as.“ 
Inga S.


„Nusprendėme parduoti butą, nes šeimoje įvyko pagausėjimas. Esame labai dėkingi už geras ir kokybiškas paslaugas.
Spaudžiame dešinę.“

Olegas L.


„Kaip bebūtų keista, dar yra tokių sąžiningų žmonių, kurie pakeičia nuomonę apie NT brokerius. Dėkoju.“
Ieva R.
 
Džiaugiuosi, kad teko pasinaudoti Dariaus Sakevičiaus paslaugomis. Pravertė pagalba parduodant butą, Darius


atstovavo mus, todė likome labai patenkinti sklandžiu buto pardavimo procesu.
Viktoras V.


Puiku, kad yra tikrų specialistų išmanančių savo darbą! Sėkmės darbuose ateityje!
Danutė K.


Darių Sakevičių galime minėti tik geru žodžiu. Vaikinas gerai atlieka savo darbą, yra atsakingas ir rūpestingas. Pardavinėjome butą Šiaurės miestelyje, tačiau patiems to padaryti nepavyko, todėl draugų draugai rekomendavo būtent kreiptis pas Darių. Nusivilti neteko. Darius per maksimaliai trumpą laiką pardavė butą ir padėjo mūsų šeimai įsigyti kitą – didesnį.
Mikalauskų šeimyna.


Sąžiningas, žmogiškas ir atkaklus. Tokiais žodžiais galiu apibūdinti dabar jau mūsų šeimos asmeninį nekilnojamojo turto brokerį. Anksčiau maniau, kad galime parduoti patys, o buto pardavimo procesas yra paprastas, bet turiu pripažinti jog klydome. Teko susidurti su pirkėjų spaudimu nuleisti kainą, tačiau perleidus buto pardavimą Dariui nesigailėjome. Gavome tikrai naudingų patarimų kaip paruošti butą pardavimui. Taip pat Darius informavo mus apie visą pardavimo procesą, kiekvienas žingsnis buvo aptartas su mumis. Linkime sėkmės, Jums, Dariau!
Martynas S.

Rekomenduočiau Jus vien dėl išskirtinio dėmesio tiek man (pardavėjui), tiek klientui (pirkėjui), bent jau kiek mačiau per visą buto pardavimo eigą. Abiejų pusių išklausymas yra labai svarbus ir gebėjimas padaryti, kad abi pusės liktų patenkintos. Manau tai yra Jūsų sėkmės garantas.
Karolina B.


Renkantis būstą teko susidurti su nemažai nekilnojamojo turto brokerių ir pastebėjau tik vieną esminį ir labai svarbų skirtumą - bendravimą. Būtent Darius išsiskyrė tuo, kad mokėjo puikiai išsiaiškinti kriterijus ir išklausyti mūsų poreikius perkamam būstui, o patarimai leido išsirinkti optimaliausią variantą.
Lina K.


Jei ir Jums prireiktų NT paslaugų – kreipkitės į Darių. Nenusivilsite! Geras specialistas.
Monika ir Tadas


Įsitikini, kai pats pabandai. Patariu ir Jums parduoti, pirkti ar nuomoti nekilnojamąjį turtą su Dariaus pagalba.
Mindaugas B.


Pirmiausia, ačiū dar kartą Dariui. Antra, galiu pasakyti ir pasidalinti tuo, ką pastebėjau kol Darius pardavinėjo mano butą. Jis visada bando ieškoti kompromisų ir rasti abi puses tenkintantį sprendimą. O šiome darbe manau, kad tai be galo svarbu!
Diana P.

 

Kreipkitės pas Darių Sakevičių, nes jis padės surasti naujus namus. Teko bendrauti su šiuo NT brokeriu, jo darbe patiko tai, kad dėmesys ir požiūris į klientą jaučiasi nuo pirmų susitikimo minučių. Matosi, kad žmogus moka bendrauti, pristatyti objektą ir atsakyti į visus rūpimus klausimus dėl būsto įsigyjimo. Manau, kad Darius puikiai save realizuoja šiame darbe. Buvo malonu pabendrauti.
Gabrielė ir Tomas

bottom of page